W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

Dylągówka 36-025
woj. podkarpackie
Polska

Obejmuje regiony:
Pogórze Dynowskie, Pogórze Środkowobeskidzkie

GPS

N: 49° 54’ 36”
E: 22° 12’ 35”
duża mapa

Godziny otwarcia

  • od 10:00 do 21:00

Dylągówka - Ostra Góra

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W niewielkiej miejscowości Dylągówka zaledwie 25km od Rzeszowa, stolicy podkarpacia znajduje się malowniczy Ośrodek Narciarski Ostra Góra. Ze szczytu wzniesienia, na którym znajdują się trasy można podziwiać piękną panoramę miejscowości znajdujących się dookoła wsi.  


Do dyspozycji wszystkich narciarzy jak i snowboardzistów zostały oddane dwa wyciągi. Pierwszy jest talerzykowy i ma 320 metrów długości. Wyznaczone zostały przy nim dwie trasy zjazdowe 300 i 450 metrów. Należą one do łatwych, ale dobrze na nich będą się czuć początkujący i jak zaawansowani narciarze. Natomiast drugi wyciąg został usytuowany u podnóża wzniesienia. Ma on 150 metrów długości i wraz znajdującą się przy nim trasą idealnie nadają się dla osób „stawiających pierwsze kroki” na nartach lub snowboardzie, a także dla najmłodszych gości ośrodka.


Cały stok jest regularnie naśnieżany przez dwie armatki śniegowe o wysokiej wydajności. Dodatkowo stok jest ratrakowany, co zapewnia przez cały okres funkcjonowania wyciągu dobry stan trasy zjazdowej. Natomiast dzięki sztucznemu oświetleniu można się cieszyć z jazdy do późnych godzin wieczornych.


Zaraz przy dolnej stacji dużego wyciągu znajduje się szałas wypoczynkowy, w którym przy kominku można się ogrzać, napić gorących napoi oraz posilić smacznym daniem. Ponad to osoby nieposiadające własnego sprzętu mogą skorzystać z wypożyczalni nart i snowboardu. Na wszystkie osoby chcące się nauczyć jeździć na nartach lub snowboardzie, a także poprawić swoją technikę jazdy mogą skorzystać z usług wykwalifikowanych instruktorów ze szkółki narciarskiej.

Zdjęcia z ośrodka - Dylągówka - Ostra Góra

Oceń warunki

Wiadomości z ośrodka Dylągówka - Ostra Góra
 
 
 

Awaria na Ostrej Górze

26-01-2014
Z powodu awarii ratraka stacja narciarska w dniu dzisiejszym jest nieczynna.
 
 

Otwarcie Ostrej Góry - Dylągówka

24-01-2014
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem już jutro ruszy na Ostrej Górze sezon narciarski.
 
 

Nowy sponsor sezonu 2013/2014 w Dylągówce

16-07-2013
Wyciąg narciarski Ostra Góra w Dylągówce ma nowego sponsora - kto nim jest ?